UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

Sony Ericsson ARC apžvalga

          Kaip jau yra įprasta prieš pradedant apžvalga reiktų pasižiūrėti į modelio lygį. Sony Ericsson ARC yra geriausia, ką šiuo metu gali pasiūlyti ši kompanija mobiliųjų telefonų rinkoje. Tai yra Sony Ericsson kompanijos „Vėliavnešys“. Su šiuo modeliu kompanija nori išplėšti bent dalį protingųjų telefonų…

Samsung 723 Wave apžvalga

     Samsung 723 Wave yra tarpinis modelis tarp Samsung S8500 (ar S8530) ir pigaus Samsung S5250. Šio modelio kaina labai nesikandžioja, tačiau ar vertas šis modelis šių pinigų.

Samsung I5500 apžvalga

     Naudijausi Samsung Galaxy 5 (I5500) daugiau negu mėnesį ir galiu pasakyt likau nustebintas šio mažo ir pigaus mobiliojo telefono galimybėmis. Kalbant apie kaina, tai šis mobilusis telefonas turbūt pigiausias šiuo metu rinkoje. Šio modelio kaina TeleArena salone yra 419 Lt.

Trumpa LG Optimus 2X apžvalga

     Prasidėjus dviejų branduoliu procesorių revoliucijai LG Optimus 2X yra pirmasis kuris žengė į rinką. Šis modelis ne tik naudoja galingą Tegra 2 procesorių, tačiau ir turimos funkcijos pabrėžia šio modelio kalibrą.

Nokia E5 apžvalga

     Nokia E5 yra naujausias Nokia kompanijos, verslo klasės, mobilusis telefonas kuris seka po labai gerai pasaulyje priimto Nokia E72 modelio. Nokia E5 siūlo labai panašius parametrus kaip ir pirmtakas, tačiau už kur kas mažesnę kainą,. Taigi pagrindinis klausimas kyla ar Nokia pagaliau rado tą aukso viduriuką tarp kainos ir kokybės.

Nokia C5 apžvalga

     Nokia paleido C seriją pilnu pajėgumu. Pirmasis iš C serijos modelis, patekęs į mūsų rankas bei vitrinas, buvo Nokia C5. Šis mobilusis telefonas naudoja Symbian S60 3 kartos operacinę sistemą, dėl kurios tikrai negalima skųstis funkcijų stoka.

Sony Ericsson Vivaz

     Telefonų kurie sugebėtų filmuoti HD kokybe rinkoje tikrai nėra daug, o lyderis šioje srityje neabejotinai, šiai dienai, yra Samsung Omnia HD (i8910). Taip pat Samsung ruošiasi sutvirtinti savo pozicijas šioje srityje su naujai išeinančiais modeliais Samsung Wave S8500 ir Samsung Beam I8520, kurie taip pat galės filmuoti HD kokybe. Tačiau Sony Ericsson nesiruošia…

Sony Ericsson Yari

     Sony Ericsson Yari tikrai stebinantis modelis. Iš pirmo žvilgsnio neišvaizdus modelis, ištiko turi daug stebinančių savybių. Pirmiausia, tai yra tikras žaidimų guru. Šis telefonas palaiko Nintendo Wii ir Project Natal žaidimus.

Nokia X6 trumpa apžvalga

     Šiandien bandysime truputi apžvelgti moderniausią Nokia X serijos mobilųjį telefoną X6. Šis modelis jau savyje turi 32 GB vidinės atminties, 3,2 colio capacitive ekraną, 5 MP kamera su Carl Zeiss Tessar optika. Taip pat, pagal neoficialią informaciją, 2010 metų vasario mėn., Nokia planuoja išleisti X6 modelį su 16 GB vidinę atmintimi. Ši modifikacija turėtų būti pigesnė.

Trumpa Sony Ericsson C901 apžvalga

     Iš pirmos žvilgsnio Sony Ericsson C901 atrodo dar vienas paprastas eilinis mobilus telefonas. Tačiau paprastas, jokiai būdais nereiškia blogas. Naujasis C901 yra labai malonus ir patogus rankoje, vyriškas telefonas.

Nokia N97 mini apžvalga

     Nokia jutiminių ekranų "protingų telefonų" kariuomenė darosi vis didesnė, o Nokia N97 mini yra tikrai vienas iš įdomiausių naujokų. Suomijos kompanija aiškiai peržiūrėjo savo preoritetus ir dabar susitelkia ties optimizavimu, o ne naujų "flagmanų" gaminimu.