UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Naudijausi Samsung Galaxy 5 (I5500) daugiau negu mėnesį ir galiu pasakyt likau nustebintas šio mažo ir pigaus mobiliojo telefono galimybėmis. Kalbant apie kaina, tai šis mobilusis telefonas turbūt pigiausias šiuo metu rinkoje. Šio modelio kaina TeleArena salone yra 419 Lt.

 

 

     Pirmam žvilgsniui reiktų susipažinti su šio modelio techninėmis charakteristikomis:

 

 • 600 MHz procesorius
 • Android OS, v2.1 (Eclair), Greitai turėtų pasirodyti oficialus atnaujinimas V2.2
 • 2.8 colio QVGA TFT capacitive LCD (240 x 320) ekranas
 • Wi-Fi 802.11 b/g, DLNA
 • HSDPA 7.2 Mbps
 • Bluetooth 2.1
 • 2MP foto kamera, LED blykstė
 • 170MB vidinė atmintis su galimybe praplėsti atmintį, microSD kortelės pagalba (1GB komplekte,
 • palaiko iki 16G
 • GPS su A-GPS
 • 1200maH Li-On baterija

 

     Pažvelgus į šio modelio charakteristikas iškart reiktų suvokti, kad iš šio modelio stebuklų tikėtis nereiktų. 600 Mhz procesorius tikrai nėra labai galingas lyginant su aplink rinkoje atsirandančiais gigantais, tačiau jo pilnai turėtų pakakti neišrankiam vartotojui. Pažvelgus į šio modelio funkcijų sąrašą galima nustebti. Šis modelis pasižymi didele jų gausa įskaitant Wi-fi bei GPS.

     Šio modelio išvaizda visai neprimena protingojo telefono, šis modelis labai primena visų vaikų pamėgta Samsung Corby. Esamų funkcijų gausą ir kiekį nebent išduoda mygtukų gausa priekinėje telefono dalyje. Plastikas iš kurio padarytas šis modelis nesuteikia šiam modeliui galingo telefono išvaizdos, tačiau padaro jį labai lengvą, o forma maloniai priglunda prie rankos. Chromuotas apvadas suteikia telefonui truputi stiliaus.

      Apžiūrint modelį pirmą kartą pastebima, kad viršuje yra muzikos mylėtojų vertinimas 3,5 mm audio išėjimas, kairėje pusėje garso valdymo mygtukai, kurie įjungus foto kamera tampa ir priartinimo reguliavimo mygtukais. Be šių mygtukų taip pat dar šioje pusėje rasite USB jungtį. Daugiau jokių mygtukų išorinėje korpuso dalyje nėra, išskyrus valdymo mygtukus ekrano apačioje. Ekrano apačioje yra septyni mygtukai, tai Android valdymo mygtukai, meniu, atgal, namai bei paieškos ir dar trys standartiniai mygtukai, atsiliepimo, ragelio padėjimo bei grįžimo. Mygtukų gausa esanti priekyje gali truputi painioti vartotoją tačiau įpratus jie tikrai paspartina darba šiuo mobiliuoju telefonu.

 

    

     Šio modelio ekranas yra jo Achilo kulnas. Ekrano dydis vos 2.8 colio. O naudojama raiška 240 x 320. Nors ekranas įjungus telefoną tikrai atrodo gražiai, tačiau dėl mažos raiškos kyla bėdų atsisiuntus programas. Įsirašius programas jos būna apkarpomos ir kartais nesimato reikalinga informacija, surinkti taškai ir t.t.. Tačiau ekrano bendras vaizdas geresnis nei HTC WildFire kuris naudoją tą pačią raišką su 3.2 colio ekranu. Beje šiam modeliui taip pat trūksta Multi-Touch funkcijos.

 

 

    

     Kaip jau buvo minėta šio modelio procesorius(ARM 600 MHz) yra pakankamas Android operacinei sistemai. Tačiau naudojant daug resursų reikalaujančiam programas, tokias kaip žaidimas „Angry Birds“ telefonas gali truputi pastrigti. Naudojant kitas programas tokias kaip, socialinių tinklų prieigos ar navigacija, jokių problemų nebuvo pastebėta.

 

 

     Labiausiai gąsdinantis dalykas perkant mažesnio ekrano mobilųjį telefoną, tai mažos ikonos ant ekrano ir maži simboliai rašant SMS žinutes. Samsung šią bėdą išsprendė labai paprastai. Ikonas padarė pakankamo dydžio, kad būtų galima lengvai į jas pataikyti, o rašant trumpuosius pranešimus leidžia rinktis kokią klaviatūrą norite naudoti: ar klasikinę ar QWERTY.

 

 

 

    Modelyje naudojama 2 MP kamera tikrai nėra įspūdinga. Tai kamera kurią galite naudotis prireikus užfiksuoti tam tiką informaciją ar atnaujinti savo Facebook tinklapį. Beje atnaujinti Facebook  su šiuo mobiliuoju telefonu labai lengva jeigu tik jau yra suvesti visi jūsų Facebook duomenys. Nuotraukų pavyzdžiai pateikti apačioje.

 

 

     Android operacinę sistemą naudojantys mobilieji telefonai niekad nepasižymėjo ilgu baterijos tarnavimu. Galingiausi modeliai teišlaiko apie 2-3 dienas išnaudojant esančias telefone funkcijas. Nepaisant to, šis modelis man laikydavo apie 4 dienas. Šis rezultatas yra tikrai neblogas šiam mobiliajam telefonui.

     epaisant plastikinio korpuso ir mažo ekrano vistiek šį mobilųjį telefonų rekomenduočiau daugeliui vartotojų, o ypač tiems, kam tai būtų pirmasis mobilusis telefonas su Android operacine sistema. Samsung I5500 lengvai nugali savo brangesnius konkurentus tokius kaip Sony Ericsson X8 ar HTC Wildfire.  Šio modelio kainos ir kokybės santykis šiai dienai yra labai geras.